
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Solder |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 30 V |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Gold Flash over Nickel |
| Pitch | 0.3 mm |
| Current Rating | 200 mA |
| Number of Positions | 23 |
Stock: 3096
Distributors
pcbx
Unit Price$0.30778
Ext.Price$0.30778
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30778 | $0.30778 |
| 10 | $0.27238 | $2.72380 |
| 50 | $0.24106 | $12.05300 |
| 100 | $0.20759 | $20.75900 |
| 500 | $0.17877 | $89.38500 |
| 1000 | $0.17034 | $170.34000 |
| 3000 | $0.16230 | $486.90000 |
| 5000 | $0.15464 | $773.20000 |
